kula mniejszy25 lutego 2019:

Na starcie regat Pucharu Świata w Miami stanęło 597 żeglarzy z 60 krajów, którzy ścigali się w 10 klasach. Nasz Piotrek Kula w klasie Finn zakwalifikował się do TOP 10, wystartował w Wyścigu Medalowym i zajął 9 miejsce. Gratulujemy dobrego wyniku! Mamy coraz większy apetyt na medal na igrzyskach olimpijskich w Tokyo w 2020 roku.


builder331 stycznia 2019:

Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas uroczystej XVI gali Builder Awards, firma GERDA Sp. z o.o. została wyróżniona prestiżowym tytułem „Budowlana Firma Roku 2018”.

monteriada225 stycznia 2019:

Prawidłowy montaż drzwi to nie tylko gwarancja skutecznej ochrony antywałamaniowej, ale również komfortu akustycznego i termicznego. Pokazy właściwego montażu drzwi GERDA będzie można zobaczyć na MONTERIADZIE podczas targów BUDMA 2019, w dniach 12-15 lutego.


aib malusie

03 stycznia 2019:

Podziękowania dla Gerdy za wsparcie Festiwalu Otwartych Pracowni Architektonicznych. W ramach kongresu Open Eyes Economy Summit odbyło się unikalne wydarzenie, Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA). Uczestnicy mieli okazję poznać architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy. Organizatorzy podziękowali firmie GERDA za wsparcie i zaangażowanie w powstawaniu tego festiwalu.