Nowoczesne drzwi wejściowe

Nowoczesne drzwi wejściowe

GERDA, to polska firma, która funkcjonuje na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, skupiając wokół siebie czołowych inżynierów i projektantów. Produkty marki GERDA spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz jakości i są kojarzone z niezawodnością i innowacyjnością pod kątem bezpieczeństwa dla domu.
Drzwi wejściowe GERDA, to produkt szczególnie znany i ceniony zarówno w Polsce jak i za granicą. Drzwi wejściowe, które produkujemy stały się synonimem bezpieczeństwa i ochrony, ponieważ osiągają klasę odporności na włamanie aż do RC4.

Drzwi wejściowe do mieszkań

Drzwi wejściowe do mieszkań to część naszej oferty. Proponujemy wiele funkcjonalnych rozwiązań idealnych dla osób, które poszukują solidnych, ale i estetycznych drzwi wejściowych do swoich mieszkań. Lata doskonalenia technologii oraz poszukiwania nowych materiałów pozwalają z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że tworzymy skuteczną ochronę przed włamywaczami i znacząco utrudniamy im dostanie się do Twojego mieszkania. Kolejnym ważnym elementem drzwi do mieszkań jest możliwość dopasowania ich do praktycznie każdej aranżacji wnętrza. Zarówno drzwi jak i ościeżnica mogą mieć inny kolor/wzór od wnętrza mieszkania, jak i od klatki schodowej. Jeśli interesują Cię drzwi izolujące hałas z zewnątrz, także znajdziesz je w naszej ofercie.

Drzwi wejściowe do domu

Uważnie obserwujemy rynek, gdzie postępuje indywidualizacja i tzw. castomizacja produktów, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą otrzymać produkt dopasowany do swoich upodobań przygotowaliśmy drzwi do domów GERDA NTT oraz drzwi aluminiowe GERDA ALTUS. Jednak to co szczególnie wyróżnia ofertę GERDA wśród innych, to wielokrotnie nagradzane antywłamaniowe drzwi wejściowe do domów, które stanowią skuteczne zabezpieczenie przed włamywaczami.

Drzwi wejściowe idealne dla Ciebie? Z pewnością je mamy!

Oprócz bardzo dobrych parametrów technicznych nie zapominamy o bardzo ważnym aspekcie: walorach estetycznych. Nasz klient ma do wyboru naprawdę szeroki wachlarz kolorów, wzorów, a także przeszkleń, które można bardzo elastycznie konfigurować. Dla przykładu drzwi do domów GERDA NTT są dostępne w 4 liniach wzorniczych, które dodatkowo mogą się charakteryzować 3 klasami energooszczędności – od drzwi izolacyjnych, poprzez energooszczędne, aż po pasywne.
Natomiast absolutną nowością drzwi w klasie premium są drzwi aluminiowe ALTUS, które charakteryzują się nie tylko wyjątkowo eleganckim wzornictwem, ale przede wszystkim nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Dla klientów, poszukujących nowoczesnych rozwiązań, ofertę drzwi GERDA ALTUS wzbogacono o możliwość wykonania skrzydła z kompletem doświetli bocznych i naświetla górnego wykonanych z profili aluminiowych, które zapewniają doskonałe parametry izolacyjności termicznej. Konstrukcja drzwi sprawia, że drzwi GERDA ALTUS mają znaczący wpływ na obniżenie kosztów zakupu energii.
Jesteśmy przekonani, że nasza oferta cenowa będzie dla Ciebie zdecydowanie atrakcyjną propozycją.

Masz pytania? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Jeżeli wybór najlepszych drzwi wejściowych odpowiadających Twoim indywidualnym preferencjom stanowi dla Ciebie wyzwanie, bardzo chętnie wesprzemy Cię profesjonalną radą. Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie. Jesteś już zdecydowany na zakup? Zapraszamy do Sieci sprzedaży GERDA.