Kłódki

W naszej ofercie znajdziesz atestowane kłódki o antywłamaniowych parametrach, których wytrzymałość mechaniczna z całą pewnością Cię zadziwi. Gwarancją tego jest nasze wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie, które wykorzystujemy do produkcji kłódek.

Znajdź kłódkę dla siebie

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Klientów ma inne potrzeby. Właśnie dlatego tworząc ofertę, zależało nam na tym, by była ona jak najszersza. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeżeli szukasz sposobu na zabezpieczenie swoich dóbr, nasze kłódki będą dla Ciebie idealne. W zależności od tego, jakiego zabezpieczenia oczekujesz. Dodatkowo oprócz kłódek pałąkowych i z ochroną pałąka przygotowaliśmy dla Ciebie kłódki trzpieniowe, które są dostępne w następujących liniach: 
Natomiast jeżeli chcesz się maksymalnie zabezpieczyć, polecamy kłódki z ochroną pałąka:

Przygotuj się na każdą ewentualność i śpij spokojnie. Produkty GERDA sprawią, że wszystkie wartościowe rzeczy, które włożysz do szafki lub innego miejsca będą tam bezpieczne. Każda kłódka zanim trafi do Ciebie przechodzi gruntowne testy wytrzymałości. Dzięki temu mamy pewność, że oddajemy w Twoje ręce produkt w pełni przygotowany i odporny na uszkodzenia mechaniczne.