builder331 stycznia 2019:

Z ogromną przyjemnością informujemy, że podczas uroczystej XVI gali Builder Awards, firma GERDA Sp. z o.o. została wyróżniona prestiżowym tytułem „Budowlana Firma Roku 2018”.   

   

   Rynek budowlany w minionym roku podlegał dynamicznym zmianom. Wiele przedsiębiorstw, w tym także GERDA starało się jak najlepiej wykorzystać szanse w postaci dużej liczby inwestycji, jednocześnie stawiając czoła wiążącym się z tym wyzwaniom.  

   W uznaniu wyników naszej działalności oraz jakości i innowacyjności oferowanych produktów i usług oraz rzetelności i stabilności w prowadzonej działalności, a także osiągnięć na tle konkurencji Redakcja i Rada Programowa „Buildera” przyznały marce GERDA tytuł Budowlanej Firmy Roku. Odbioru okolicznościowego dyplomu na uroczystej gali 24 stycznia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy w imieniu naszej firmy dokonała p. Katarzyna Łebkowska, dyrektor ds. marketingu i PR.

Wyróżnienia Budowlana Firma Roku 2018 są przyznawane przez Redakcję, Radę Naukową i Programową miesięcznika Builder, firmom z branży budowlanej, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej, wyznaczają kierunki i trendy, stanowiąc zarazem wzór do naśladowania dla wielu przedsiębiorców. 

24stycznia 265