Akademia Gerda
Miło nam poinformować, że już ruszyły zapisy do Akademii GERDA!

Pierwszy uruchomiony moduł szkoleniowy pozwoli uzyskać/odnowić certyfikat instalacji i serwisowania drzwi GERDA.
Sprawdź i zarezerwuj termin - liczba miejsc ograniczona.


Pierwszy z uruchomionych modułów szkoleniowych to egzamin certyfikacyjny.
Należy tu podkreślić,że certyfikacja nie jest szkoleniem, jest to egzamin dla profesjonalnych montażystów, którzy posiadają zaawansowane umiejętności i chcą już tylko przystąpić do egzaminu. 


Terminy egzaminów certyfikacyjnych w 2017 roku:
24 lipca,
7 sierpnia,
21 sierpnia,
4 września,
18 września,
9 października,
23 października,
6 listopada,
20 listopada.

Koszt szkolenia: 400 zł netto.

Zapisów można dokonywać z pośrednictwem Przedstawicieli Handlowych GERDA, albo wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Certyfikacja odbywa się w Starachowicach w godz. 10.00-16.00. Po zdaniu egzaminu otrzymasz certyfikat uwiarygadniający Twoje umiejętności.
Najlepszych montażystów, będziemy polecać Klientom, w ramach programu „Dobry Montaż”. 

Certyfikat
Więcej o Akademii GERDA:Akademia Gerda

Akademia GERDA obejmuje szereg szkoleń i certyfikacji - zarówno dla samodzielnych fachowców jak i pracowników firm usługowo-montażowych. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnych salach szkoleniowych, dysponujących odpowiednim wyposażeniem i ścianami montażowymi przystosowanymi do potrzeb uczestników. Podczas szkoleń zapewniamy przerwę kawową i gorący posiłek.

Dobre praktyki - Dobry Montaż
Celem organizowanych przez nas szkoleń jest przekazanie gruntownej wiedzy z zakresu budowy oraz profesjonalnego montażu produktów marki GERDA. Zespołowi Akademii Gerda zależy na tym, aby przekazać uczestnikom jak najszerszy zakres wiedzy praktycznej, ponieważ najlepiej wyszkolonych montażystów, będziemy polecać Klientom, w ramach programu „Dobry Montaż”.

Nasze podejście do szkoleń
Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Nauka obejmuje prezentację produktów GERDA z uwzględnieniem cech wynikających z konstrukcji oraz zalecanych rozwiązań dotyczących montażu. Teoria jest ważna, ale największą wagę przywiązujemy do wiedzy praktycznej, ponieważ praktyka czyni mistrza!

Certyfikat
Każde szkolenie jest zakończone testem sprawdzającym wiedzę teoretyczną oraz egzaminem praktycznym, po zdaniu których uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Szkolenia
Oferujemy także szkolenia zamknięte firmom, które planują przeszkolić większą grupę montażystów, oferujemy szkolenia zamknięte, które mogą się odbyć zarówno u nas jaki i w Państwa siedzibie. 
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką formą, prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.